Over ons  

Van brainstormen tot en met montage ben je bij ons op een en hetzelfde adres klaar.We houden van no-nonsense, flexibiliteit, snelheid en korte lijntjes in de communicatie van alledag. Dat houdt onze samenwerking to the point, plezierig en tijdbesparend.

If there is space,
there is room for signing

Vakmanschap is bij ons de basis van het bedrijf. Zowel in ons afgeleverde werk als in ons DNA.We hebben een diversiteit aan kennis. Onze mensen komen uit verschillende disciplines zoals interieurstyling, grafisch ontwerp, industrieel ontwerp, DTP…
Door deze mix aan vakkennis versterken wij elkaar en levert het verrassend werk op.

Waarom binnen je
comfort­zone
blijven als daarbuiten
veel meer te beleven valt

Vakmanschap is bij ons de basis van het bedrijf. Zowel in ons afgeleverde werk als in ons DNA.We hebben een diversiteit aan kennis. Onze mensen komen uit verschillende disciplines zoals interieurstyling, grafisch ontwerp, industrieel ontwerp, DTP…
Door deze mix aan vakkennis versterken wij elkaar en levert het verrassend werk op.

Waarom binnen je
comfort­zone
blijven als daarbuiten
veel meer te beleven valt

  Onze mensen  

jeremy kooij vandereclame
Jeremy Kooij

Art director en een echte alleskunner. Werkt snel en opgewekt. Zit vol verrassende vondsten en eigenzinnige oplossingen.
jeremy@vandereclame.nl

ilse creemers vandereclame

Ilse Creemers

Ons financiële brein en geweten. Weet alles van P&O en geeft leiding aan Display op Maat. Scherp en altijd een goed humeur.
ilse@vandereclame.nl

jacqueline keisers vandereclame

Jacqueline Keisers

Doet onze administratie alert en met ijzeren precisie. En zit zelden om een antwoord verlegen.
jacqueline@vandereclame.nl

Eveline Creemers

Dagelijkse leiding, creatief denker en gevat gespreksgenoot voor al onze klanten. Pas tevreden als er een oplossing van A t/m Z op tafel ligt. En de mix tussen vakwerk en verrassing het verschil maakt.
eveline@vandereclame.nl

flora hellemons vandereclame
Flora Hellemons

Een ontwerpster in hart en nieren. Fingerspitzengefühl voor vormen, kleuren en uitstraling. Onbevooroordeeld en denkt nooit in een “box”.
flora@vandereclame.nl

fred hink vandereclame

Fred Hink

Onze technische vakman. Bedenkt, monteert en bereidt locatiewerk tot in de puntjes voor. Meedenkend en innovatief. Altijd onderweg.
fred@vandereclame.nl

Susan van der Leer

Projectleider met veel overzicht en een strakke planning. En voor een geheel beeld maakt zij onze 3D sketches.
susan@vandereclame.nl

wesley de nas vandereclame
Wesley de Nas

Een wildcard met veel skills. Bouwt sites en ontwikkelt Smart Digital Signage campagnes.
wesley@vandereclame.nl

Scroll naar top